„100 éves az Állam- és Jogtudományi Kar” - Ünnepi Konferencia

-

Pécsi Tudományegyetem Dr. Halasy-Nagy József Aula (7622 Pécs, Rákóczi út 80., II. emelet)

A konferencia tervezett programja:

10:00-10:20 Köszöntő beszédet mond: Prof. Dr. Miseta Attila rektor (PTE) és Prof. Dr. Fábián Adrián dékán (PTE ÁJK)
10:20-10:40 Prof. Dr. Korinek László akadémikus, professor emeritus (PTE ÁJK)
10:40-11:00 Prof. Dr. Nyitrai Miklós intézetigazgató egyetemi tanár, dékán (PTE ÁOK)
11:00-11:20 Prof. Dr. Homoki-Nagy Mária tanszékvezető egyetemi tanár (SZTE ÁJTK)
11:20-12:00 Állófogadás
12:00-12:20 Dr. Darák Péter egyetemi docens (ELTE), alumnusunk, a Kúria volt elnöke
12:20-12:40 Dr. Dr. h.c. Michael Kilchling, vezető kutató (Max Planck Institute)
12:40-13:00 Prof. Dr. h.c. Zoran Pavlović, egyetemi tanár (Novi Sad University)

Tájékoztatjuk arról, hogy a rendezvényen kép-és hangfelvétel készül, valamint az eseményt élőben közvetítjük a Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar nevű YouTube-csatornán.

A rendezvényen történő részvétellel Ön tudomásul veszi, hogy a Pécsi Tudományegyetem, mint adatkezelő az esemény dokumentálása és az Egyetem programjainak népszerűsítése érdekében a résztvevőkről tömegfelvételeket készítsen, és azokat esetlegesen honlapján közzé tegye, kiadványaiban felhasználja. Az Egyetem részletes adatkezelési irányelveiről a https://pte.hu/hu/adatvedelem linken tájékozódhat. Amennyiben a személyes adatok kezelésével kapcsolatosan további kérdése merül fel kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot az adatvedelem@pte.hu e-mail címen.